Активна участь Bayer у вирішенні проблем охорони здоров´я

У 2009 році компанія Bayer запустила програму стійкого розвитку. Компанія Bayer приділяє особливу увагу партнерству, що забезпечує стабільність розвитку охорони здоров'я, поставці високоякісної продукції, а також інноваційним рішення в області харчування.

Планування сім’ї

На нашій планеті проживає майже 7 мільярдів людей, і близько 2-х мільярдів з них не мають доступу до базових послуг охорони здоров'я. Компанія Bayer активно співпрацює з партнерами з різних країн світу, намагаючись вирішити цю проблему. Продукція та послуги HealthCare значно підвищують якість послуг охорони здоров'я, що надаються у рамках багатьох програм у різних країнах світу. Усе це стає можливим завдяки реалізації корпоративної стратегії Bayer.

Проблема неякісного медичного обслуговування в багатьох країнах не буде вирішена поодинці, окремою компанією або організацією. Ключовим фактором успіху кампанії для нас є співпраця з великими пацієнтськими організаціями та міжнародними урядовими програмами.Доступ до інноваційної медицини

Будучи партнером організацій, які беруть участь у формуванні стійкої системи охорони здоров'я, компанія Bayer активно веде діяльність в областях терапії з високим рівнем потреби в лікарських засобах, де, незважаючи на суттєвий прогрес, необхідні додаткові інноваційні рішення. "Ми хочемо, щоб люди користувалися прогресом в області медицини незалежно від їхніх доходів і місця проживання. Забезпечення глобальної медичної допомоги не є завданням, яке може вирішити одна благодійна організація, уряд, компанія або науково-дослідний інститут. Лише в союзі з партнерськими організаціями можна досягти успіху», говорить професор Вольфганг Плішке, член Ради Директорів Bayer AG і виконуючий обов'язки голови Bayer HealthCare.Пілотні проекти програми стабільності розвитку

«Планування сім’ї»

  • До 2012 року разом з АМР США вивести на ринок в 11 країнах Африки оригінальні контрацептиви за відповідними для місцевого ринку цінами.
  • Разом з партнерами (АМР США) збільшити щорічні поставки оральних контрацептивів до 110 млн циклів.

«Запущені захворювання»

  • Надання підтримки ВООЗ у боротьбі з хворобою Шагаса.
  • Разом з глобальним альянсом розробників ліків від туберкульозу вивчити перспективи скорочення тривалості лікування туберкульозу.


Докладніше про пілотні проекти Bayer читайте в Звіт про стійкий розвиток за 2012 рік.