Подбаємо про майбутнє сільського господарства

Компанія Bayer, розробляючи ефективні та екологічні засоби захисту рослин, відкриває нову еру боротьби з бур'янами, хворобами та шкідниками сільськогосподарських культур, чим вносить особливий вклад у формування і збереження майбутнього врожаю. Беручи участь у світовій програмі Save Food, підрозділ Bayer CropScience, що ставить собі за мету суттєве скорочення втрат харчової продукції в умовах постійно зростаючого попиту, веде активну науково-просвітницьку діяльність у сільськогосподарському сегменті української економіки, пропонуючи сучасні досягнення в області засобів захисту рослин.

Сільське господарство

У рамках проектів «Партнерство в ланцюзі харчування» (Food Chain Partnership) Bayer поєднує всіх гравців харчової галузі і допомагає фермерам з різних країн світу виробляти сільськогосподарську продукцію найвищої якості.


У майбутньому завдання забезпечення харчуванням населення збереже свою актуальність для багатьох країн і регіонів. Чисельність населення збільшується в геометричній прогресії. За оцінками ООН, до 2050 року чисельність населення світу досягне 9,2 млрд людей, тобто на планеті буде проживати на три мільярди людей більше, ніж сьогодні. У той же час, за прогнозами експертів, площа сільськогосподарських угідь на душу населення суттєво скоротиться. Ситуація ускладнюється можливими втратами врожаю через несприятливі погодні умови в результаті кліматичних змін.Рішення для майбутнього

Для задоволення зростаючого попиту на продовольство та подальшого покращення якості продукції, сільськогосподарське виробництво у світі доведеться збільшити приблизно на 70% до 2050 року. Цього можна досягти лише шляхом стійкого розвитку сільського господарства, з урахуванням економічних, екологічних і соціальних вимог.Мета програми стабільності: пілотні проекти

«Партнерство в ланцюзі харчування: вирощування овочевих культур»

  • Разом з партнерами розробити рішення для стійкого вирощування овочевих культур.
  • Допомогти фермерам в Індії розвивати галузь сільського господарства з вирощування овочів.

«Прямий посів рису»

  • Інтегрована програма стійкого вирощування рису з використанням нових методик, серед яких прямий посів пророщеного насіння рису та високоефективне використання добрив і засобів для захисту посівів.
  • Збільшити врожай на 10 %.
  • Скоротити споживання води та викиди парникового газу метану на 30 %.


Докладніше про пілотні проекти Bayer читайте у Звіті про стійкий розвиток за 2012 рік.