Корпоративна соціальна відповідальність Байєр у світі

Корпоративна соціальна відповідальність Байєр — це 300 різних проектів у більше ніж 150 країнах світу. На цю діяльність компанія витрачає близько 50 млн євро щорічно. Байєр реалізує програми в сфері освіти і досліджень, захисту навколишнього середовища і охорони здоров'я, культури та спорту.

Проекти корпоративної соціальної відповідальності компанії Байєр у світі

Подбаємо про майбутнє сільського господарства

Компанія Bayer, розробляючи ефективні та екологічні засоби захисту рослин, відкриває нову еру боротьби з бур'янами, хворобами та шкідниками сільськогосподарських культур, чим вносить особливий вклад у формування і збереження майбутнього врожаю. Беручи участь у світовій програмі Save Food, підрозділ Crop Science, що ставить собі за мету суттєве скорочення втрат харчової продукції в умовах постійно зростаючого попиту, веде активну науково-просвітницьку діяльність у сільськогосподарському сегменті української економіки, пропонуючи сучасні досягнення в області засобів захисту рослин.

Активна участь Bayer у вирішенні проблем охорони здоров´я

У 2009 році компанія Bayer запустила програму стійкого розвитку. Компанія Bayer приділяє особливу увагу партнерству, що забезпечує стабільність розвитку охорони здоров'я, поставці високоякісної продукції, а також інноваційним рішення в області харчування.