Історія Байєр з 2013 року по цей час

Події та проекти, приурочені до святкування 150-річного ювілею компанії Байєр

Дирижабль Байєр

bayer zeppelin

В 2013 році дирижабль с хрестом Байєр та текстом місії компанії - "Наука заради кращого життя" облетів багато країн світу. Читайте більше про будівництво дирижабля, його конструкцію та цікаві пригоді
 
 

Художня виставка Байєр у Берліні

Art Exhibition

“Від Бекмена до Ворхола. Мистецтво 20 та 21 сторіччя. Колекція Байєр.” Таку назву мала виставка, що пройшла в Берліні у марті-червні 2013 року. 240 творів 89 авторів були виставлені для глядачів.
 
 

Ювілейна виставка Байєр

Annivesary Exhibition

“Science For A Better Life” ("Науука заради кращого життя") –  ці 22 літери, кожна на окремому стенді, пояснюють місію компанії на наочних прикладах.  “A” це “Аспірин”, а “E” це “Енергоефективність” – усі літери позначають різні аспекти діяльності компанії Байєр. 
 
 

Спеціальна волонтерська програма:150 років Байєр 

Volunteer Initiative

Щоб відзначити 150-річний ювілей компанії, фонд Bayer Cares Foundation започаткував волонтерську програму, яка  є відкритою для всіх працівників Байєр в усьому світі. 
 
 

Моя історія Байєр

my bayer story - petro damiano

Вражаючі моменти, цікавий досвід, загадкові обставини: співпрацівники компанії з усього світу розповідають свої історії в Байєр.  Збірка цих історій була видана в ювілейному 2013 році.