Перерахування професіоналам охорони здоров´я

 

Спільні наукові дослідження приносять користь  як пацієнтам, так і суспільству

Завдяки співпраці між фармацевтичною галуззю та професіоналами охорони здоров’я  були розроблені численні інноваційні препарати, які змінили вплив багатьох хвороб на наше життя. Ми у  компанії Байєр переконані, що тісна співпраця та постійне навчання професіоналів охорони здоров’я  відіграють ключову роль у досягненні кращих результатів для пацієнтів, яким ми прагнемо допомогти.

 

Як Байєр співпрацює з професіоналами охорони здоров’я 

 

 

Фармацевтична галузь – Професіонали охорони здоров’я: відносини з суворим регулюванням

Співпрацюючи з експертами медичної галузі, ми дотримуємося існуючих законів та нормативних положень, які чітко визначають методи взаємодії між фармацевтичними компаніями та професіоналами охорони здоров’я, наприклад, закони в області охорони здоров’я та галузеві кодекси. Також, в ці правила часто  вносяться зміни на основі різноманітних нормативних положень  щодо прозорості відносин, такими як Закон про відкритість уряду у США, Кодекс EFPIA щодо розкриття інформації у Європі [Посилання на факти розголошення] та інші місцеві правові зобов’язання зі звітності. Ми цілковито поважаємо незалежність та етичність цих  фахівців.

 

Що таке Кодекс EFPIA щодо розкриття інформації

 

 

Впровадження/дотримання Кодексу EFPIA щодо розкриття інформації

Будучи членом Європейської Федерації Фармацевтичної Промисловості і Асоціацій (EFPIA), та відповідно до цінностей нашої компанії, ми повністю виконуємо усі вимоги Кодексу EFPIA щодо розкриття інформації. Згідно з цим Кодексом, компанія Байєр опублікує на своєму глобальному та місцевих сайтах інформацію про перерахування, які вона надає професіоналам та організаціям охорони здоров’я.

 

Що таке Кодекс EFPIA щодо розкриття інформації

 

 

Розкриття даних: звіт та методологія

Дізнайтеся про те, як компанія «Байєр» документує та розкриває дані щодо перерахувань на користь професіоналів та організацій охорони здоров’я

 

Отримайте доступ до звіту про розкриття даних щодо перерахувань для України