Фармацевтичний підрозділ (Pharmaceuticals)

У Фармацевтичному підрозділі (Pharmaceuticals), нашому найбільшому бізнес сегменті з огляду продажів, ми орієнтуємося на дослідження, розробку та маркетинг рецептурних інноваційних лікарських засобів, які забезпечують значну клінічну ефект та цінність, перш за все в таких терапевтичних областях, як кардіологія, онкологія, гінекологія, гематологія та офтальмологія. Таким чином, ми вирішуємо проблему зростаючих медичних потреб пацієнтів, лікарів та регуляторних органів.

Своїми інноваційними продуктами ми намагаємося досягнути терапевтичного ефекту для пацієнтів, а також задовольнити зростаючі вимоги від спеціалістів охорони здоров’я та страхових компаній

Для Ремігіуса Мюллера із Роттвайла, що біля міста Штуттгарт, Німеччина, серцевий приступ став поворотною точкою для зміни стилю життя

Наші дослідження

Наші дослідники лікарських засобів зосереджені на таких терапевтичних областях, як кардіологія, онкологія, гематологія, офтальмологія та гінекологія. Вони шукають малі молекули чи біологічно активні речовини, які могли б служити новими діючими речовинами. Ми продовжуємо дослідження препаратів навіть після реєстрації з метою оптимізації користі для пацієнта за рахунок нових лікарських форм або розширення спектру показань. Наші нещодавно випущені на ринок діючі речовини, такі як ривароксабан, афліберцепт, регорафеніб, радію-223 дихлорид і ріоцигуат, покликані сприяти підвищенню обсягів продажів у середньостроковій перспективі.


В області радіології ми концентруємося на розробці IT-додатків, контрастних речовин та ін’єкційних систем для комп’ютерної томографії (КТ) низького випромінювання (CT) та високопольної магнітно-резонансної томографії (МРТ), щоб мати змогу пропонувати комплексні рішення.


Наші основні науково-дослідні центри знаходяться в Берліні, Вупперталі та Кельні, Німеччина; Сан-Франциско та Берклі, Сполучені Штати Америки; Турку, Фінляндія; та Осло, Норвегія.


Детальніше про дослідження та розробки

Інновації та успіх у співпраці з відомими партнерами

Ми доповнюємо наш науково-дослідний потенціал за рахунок співпраці та стратегічних альянсів із зовнішніми партнерами в галузях науки та виробництва. Ми переконані, що надійні партнерські відносини стимулюють розвиток інновацій та сприяють спільній розробці нових підходів, які приносять користь пацієнтам. Протягом останніх років ми розробили ряд успішних моделей співробітництва, в тому числі в галузі досліджень і розробок, ліцензійні угоди, угоди спільного маркетингу, місцеве співробітництво та придбання активів.


Ми також здійснюємо діяльність у власних наукових та інноваційних центрах. Наукове партнерство в Америці та Азії координується через наші науково-дослідні центри в містах: Сан-Франциско та Кембриджі, США; Пекін, Китай; Сінгапур; та Осака, Японія. Наша концепція CoLaborator™ забезпечує стартапи з медико-біологічних наук відповідною лабораторною та офісною інфраструктурою в Берліні, Німеччина, та Сан-Франциско, США, у безпосередній близькості до науково-дослідних центрів «Байєр». Крім того, компанія «Байєр» ініціювала ряд відкритих інноваційних програм, таких як Grants4Targets™, Grants4Indications™, PartnerYourAntibodies™ та Grants4Apps™.


Детальніше про проекти відкритих інновацій

Соціальна відповідальність

Компанія «Байєр» підтримує провідні організації в боротьбі з тропічними хворобами, яким не приділяється належна увага, шляхом безкоштовного надання діючих речовин. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) використовує наші лікарські засоби для лікування хвороби Шагаса, яка широко розповсюджена в Латинській Америці, та африканської сонної хвороби. У співпраці з ініціативою «Лікарські засоби проти хвороб, яким не приділяється належної уваги» (Drugs for Neglected Diseases initiative, DNDi), ми перевіряємо, чи може діюча речовина емодепсид (що спочатку виготовлялася японською компанією «Астеллас» ( Astellas) використовуватися для лікування пацієнтів з онхоцеркозом. Компанія «Байєр» також наразі розробляє нову формулу діючої речовини ніфуртимокс для випробування більш індивідуалізованого дозування. Це повинно спростити лікування дітей, які особливо піддатливі хворобі Шагаса.


Будучи лідером ринку гормональних контрацептивів, ми близько 50 років підтримуємо програми планування сім’ї, розроблені глобальною мережею урядових і неурядових організацій (НУО), в тому числі Фондом Білла і Мелінди Гейтс. Завдяки інноваційному партнерству компанія «Байєр» допомагає забезпечити довготривалий доступ до гормональних контрацептивів жінкам у країнах, що розвиваються.


Детальніше про Фармацевтичний підрозділ