Аграрний підрозділ (Crop Science)

Мета полягає в тому, щоб мати змогу вирощувати достатню кількість продуктів харчування, кормів, волокон і відновлюваної сировини для зростаючого населення світу на обмежених земельних площах. Аграрний підрозділ здійснює свою діяльність в галузі захисту рослин, насіння та в сфері несільськогосподарського застосування.

Підрозділ Crop Science орієнтований на перспективні тенденції сільськогосподарських ринків. Наша мета – допомогти визначити майбутнє аграрної галузі за рахунок інноваційних пропозицій, що дозволяють виробляти достатню кількість високоякісних продуктів харчування, кормів для тварин та відновлюваної сировини для зростаючого населення світу, незважаючи на обмежену площу орних земель.


Ми хочемо внести свій внесок у забезпечення глобальної продовольчої безпеки за рахунок екологічно чистого та сталого підвищення продуктивності сільського господарства. Наша інноваційна сила покликана приносити користь нашим клієнтам і суспільству в цілому та бути джерелом нашого довгострокового зростання. Стратегія Crop Science побудована на трьох наріжних каменях: це лідерство в області інновацій, підвищення клієнтоорієнтованості та подальший розвиток методів ведення сталого сільського господарства.


Інновації для сільського господарства

Для того, щоб прокласти шлях в області інновацій та розробляти комплексні рішення, ми прагнемо спиратися на наш досвід в області інтеграції технології виробництва насіння та хімічного й біологічного захисту рослин. При цьому ми підтримуємо своїх клієнтів завдяки поліпшеним та інноваційним рішенням, адаптованим з урахуванням конкретних місцевих вимог. Інноваційні технології все частіше застосовуються в ході досліджень та розробок з метою розширення асортименту нашої продукції. В якості прикладу можна навести нові технології селекції для підвищення врожайності або застосування комп’ютерних технологій в галузі медико-біологічних наук з метою збору, обробки та аналізу великого масиву даних досліджень та розробок в якості основи для більш швидкої та клієнтоорієнтованої розробки продукції.

Орієнтація на клієнта

Ще однією важливою частиною нашої стратегії є орієнтація на клієнта по всьому ланцюжку створення вартості, у сукупності з постійною оптимізацією дистрибуції. Ми прагнемо пропонувати нашим клієнтам комплексні рішення для найбільш важливих сільськогосподарських культур. У відповідь на зростаючий рівень оцифрування сільського господарства ми плануємо розвивати власну цифрову платформу та специфічні моделі даних в галузі цифрового сільського господарства, щоб надавати фермерам більш індивідуальні та стабільні агрономічні рекомендації для підвищення врожайності. Ми також прагнемо підтримувати дрібних фермерів у країнах, що розвиваються, за рахунок спеціально адаптованих і стабільних рішень, які допоможуть фермерам оптимізувати методи сільськогосподарського виробництва та підвищити свій рівень життя.

Прагнення до сталого розвитку сільського господарства

Відповідно до нашого прагнення до сталого розвитку сільського господарства, ми розвиваємо та вдосконалюємо відповідні методи ведення сільського господарства. Крім того, ми постійно розширюємо свої успішні партнерські відносини в системі вирощування та збуту сільськогосподарської продукції. В рамках цих проектів підрозділ Crop Science співпрацює з усіма учасниками системи вирощування та збуту сільськогосподарської продукції з метою стабільного захисту та підвищення врожайності, а також з метою відповідності критеріям якості.


1: Фермер Фан Ван Жанг використовує гібридний рис від компанії «Bayer», який забезпечує вищу врожайність навіть у неврожайні роки

Для реалізації цих стратегічних пріоритетів вирішальне значення має співробітництво. Для пошуку інноваційних і стабільних рішень проблем, з якими стикається сільське господарство, ми беремо участь у численних проектах і партнерствах з ведучими науково-дослідними інститутами та партнерами з державного та приватного секторів.


Заплановане придбання «Монсанто»

14 вересня 2016 року, в якості наступного кроку нашої еволюції як медико-біологічної компанії, ми підписали угоду, що має обов’язкову силу, про придбання компанії «Монсанто». Акціонери «Монсанто» схвалили злиття компаній на позачергових зборах акціонерів 13 грудня 2016 року. За умови отримання необхідних дозволів регуляторних органів, успішне завершення операції планується до кінця 2017 року. Разом з «Монсанто» ми матимемо можливість запропонувати більш широкий асортимент інноваційної продукції, адаптованої для задоволення численних потреб фермерів та індивідуальних вимог клієнтів. У середньостроковій та довгостроковій перспективі об’єднана компанія матиме змогу швидше виводити інноваційну продукцію на ринок і надавати клієнтам кращі рішення та оптимізовані пропозиції продукції на основі аналізу сільськогосподарської діяльності та допоміжних цифрових сільськогосподарських програм.


Боротьба з тропічними та субтропічними захворюваннями

Підрозділ Crop Science підтримує практику охорони здоров'я та дотримання санітарно-гігієнічних норм за рахунок сучасного асортименту продукції для боротьби зі шкідниками. Один з основних напрямків – це боротьба з комахами, що переносять тропічні та субтропічні захворювання, такі як малярія, лихоманка денге та хвороба Шагаса.Більше інформації про підрозділ Crop Science компанії «Байєр» на сторінці www.cropscience.bayer.com