Підрозділ Захисту здоров'я тварин


Люди в усьому світі мають тісні стосунки зі своїми домашніми тваринами. Собаки й коти – це друзі людини, і та роль, яку вони відіграють, супроводжуючи нас протягом всього свого життя, набуває дедалі більшої важливості. Фермерські тварини постачають продукти харчування, і ми очікуємо, що вони будуть високої якості. Наша мета полягає в тому, щоб захистити і зберегти здоров'я тварин за допомогою наших продуктів. Ми знаємо потреби наших клієнтів - будь то ветеринарів, власників домашніх тварин або фермерів.


Роль тварин у нашому житті набуває дедалі більшого значення, а оскільки люди й тварини починають жити все ближче один до одного, постає також і необхідність захисту людей від зараження патогенними мікроорганізмами. Компанія Bayer забезпечила собі лідерську позицію у дослідженнях та розробках продукції у сфері ветеринарії та боротьби із шкідниками ще з 1919 року, і ми невпинно розробляємо нові, кращі продукти та вдосконалюємо форми лікування задля здоров’я наших тваринчисло провідних міжнародних новаторів у своїй галузі. Ми розробляємо і просуваємо продукти та рішення для профілактики і лікування захворювань у домашніх і сільськогосподарських тварин.

Профілактика та лікування

 Zoom image

Підрозділ Захисту здоров'я тварин пропонує широкий спектр продуктів для лікування та профілактики паразитарних захворювань домашніх тварин. Окремої уваги заслуговують препарати Адвантейдж™ та Адвантікс™ для захисту котів та собак проти зовнішніх паразитів. Іноваційний продукт Форесто™ є широко відомим та популярним серед власників тварин та ветеринарів. Він створений на основі високотехнологічної матриці для довготривалого захисту від кровососних комах.

Сільськогосподарські тварини

 Zoom image

Здорові тварини формують важливу частину нашого щоденного життя та вони необхідні для здоров’я людей у цілому світі. Зі зростаннями числа населення нашої планети, зростає також і попит на безпечні й високоякісні тваринні білки, такі як молоко, яйця, м'ясо та риба. А для цього потрібні належні та екологічно нешкідливі сільськогосподарські практики, а також ветеринарні препарати, які б попереджували хвороби, лікували хворих тварин та контролювали спалахи епідемій. З цієї причини наш портфель включає в себе продукти як для лікування хворих тварин, так і для профілактики виникнення захворювання.

 

У цьому аспекті, компанія Bayer пропонує ветеринарам та фермерам інноваційні продукти та рішення, які покращують якість життя, здоров’я та благополуччя сільськогосподарських тварин у цілому світі. Серед важливих напрямів нашої роботи у цій сфері слід назвати лікування та профілактику паразитарних хвороб, антибактеріальні засоби, терапевтичні засоби та гігієну сільського господарства. Ми також невпинно намагаємося відкрити та розробити нові, інноваційні методи лікування, щоб зробити цей світ кращим як для тварин, так і для людей.

Стратегія

Мета напрямку ветеринарії компанії Bayer полягає в тому, щоб зміцнити нашу лідерську позицію на ринку домашніх тварин та досягти прибуткового зростання на ринку сільськогосподарських тварин. Ми прагнемо досягнути цього, розширюючи нашу наукову-дослідницьку діяльність, а також вибірково купуючи права на реєстрацію лікарських засобів, розроблених іншими компаніями, та здійснюючи інші придбання.

 

Більше про Підрозділ Захисту здоров'я тварин компанії Bayer Ви можете дізнатися, відвідавши спеціалізований сайт Animal Health www.animalhealth.bayer.com/ah/